foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ekskluzywny upominek Gabinetu Best Beauty to pomysł na oryginalny i atrakcyjny prezent. Podaruj relaks, odprężenie i prawdziwą przyjemność w naszym wyjątkowym Gabinecie Kosmetycznym. Jest to niepowtarzalny prezent dla Bliskiej Ci Osoby.Więcej

 

 

Makijaż permanentny brwi

Metoda OMBRE - cienia, henny

Technika Ombre przypomina dobrze wykonaną hennę czy podkreślone lekko cieniem brwi - z takim makijażem jest dobrze każdej kobiecie. Delikatny cień, który jest wzmocniony w dolnej części łuku brwiowego, delikatny na przodzie i w górnej linii brwi

 

Makijaż permanentny kreska dekoracyjna

Kreska dekoracyjna wychodzi z linii rzęs, tuż nad nią tworzy piękną linię podkreślającą oko, jest delikatnie przedłużona w jego zewnętrznym kąciku. Grubość i kształt kreski dobierane są zawsze indywidualnie - to niesamowite jak bardzo możemy wpływać na kształt oka, modelować je, doprowadzając do kształtu idealnego migdała.

Makijaż permanentny kreska dolna

Kształt kreseczki dobieram zawsze indywidualnie do oka. Kreseczka rysowana jest na całej dolnej powiece, ale pracuję techniką cieniowania, stąd najbardziej widoczna jest w 1/3 długości - w jego zewnętrznym kąciku, jej dalsza część jest natomiast coraz delikatniejsza i cieńsza, zanika zbliżając się do wewnętrznego kącika - jedynie zagęszcza linię rzęs. 

 

Makijaż permanentny kreska zagęszczająca linię rzęs

Dla Pań, pragnących delikatnie podkreślić oko proponowana jest kreska ukryta w linii rzęs - optyczne zagęszczenie górnej lub dolnej linii. Trzeba jednak podkreślić, ze zagęszczenie górnej linii rzęs nie będzie widoczne na każdym oku. W ciemnej oprawie zginie - schowa się między rzęsami nie przynosząc widocznego efektu. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się u osób z jasną oprawą oka, delikatnych blondynek, pań które przeszły zabieg korekty powiek - wtedy górna powieka jest delikatnie wywinięta do góry, co powoduje, że linia rzęs jest mocno widoczna. Zagęszczenie dolnej linii rzęs natomiast to bardzo subtelna kreseczka - cień wyrysowany dokładnie między rzęsami.