foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ekskluzywny upominek Gabinetu Best Beauty to pomysł na oryginalny i atrakcyjny prezent. Podaruj relaks, odprężenie i prawdziwą przyjemność w naszym wyjątkowym Gabinecie Kosmetycznym. Jest to niepowtarzalny prezent dla Bliskiej Ci Osoby.Więcej

Oczyszczanie manualne twarzy

Zabieg oczyszczania skóry pozwala usunąć nieczystości skóry takie jak zaskórniaki niechciane prosaki zgromadzone wokół przetłuszczających się obszarów skóry twarzy jak i pleców. Poprzez głębokie oczyszczenie aktywne składniki zawarte np. w kremach mogą dotrzeć w głąb naskórka. Skóry trądzikowe, zanieczyszczone wymagają częstszego oczyszczania - raz w miesiącu, tak aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe.

Po rozpulchnieniu skóry nakładane są maski o działaniu tonizującym, oczyszczającym oraz ściągającym, a także substancje aktywne, które mogą być wbijane ultradźwiękami. Na zakończenie nakładany jest krem o działaniu rewitalizującym i antyutleniającym, stworzony dla skóry wymagającej wyjątkowej pielęgnacji po zabiegach oczyszczających.

Peeling kawitacyjny - bezbolesne oczyszczanie

Peeling kawitacyjny bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, który pozwala na dokładne usunięcie sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Zabieg przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek.