foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ekskluzywny upominek Gabinetu Best Beauty to pomysł na oryginalny i atrakcyjny prezent. Podaruj relaks, odprężenie i prawdziwą przyjemność w naszym wyjątkowym Gabinecie Kosmetycznym. Jest to niepowtarzalny prezent dla Bliskiej Ci Osoby.Więcej

Zabiegi kwasami Peel Mission: Aza Peel, Lacto Peel, Anti Age, Vitamin C Peel, Anti Acne, Amber Peel


Co to jest Aza Peel?

Zabieg Aza Peel to  kwas azelainowy przeznaczony dla cery naczyniowej, wrażliwej, skierowany dla osób mających problem ze zmianami trądzikowymi oraz przebarwieniami, a także z tendencją do zapalenia mieszków włosowych. Innowacyjność kwasu polega na poczwórnej aktywności – działa przeciwzaskórnikowo, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, a także ma zdolność do hamowania tyrozynazy, dzięki czemu posiada właściwości wybielające.

Więcej →


Co to jest Lacto Peel?

Kwas laktobionowy posiada wszystkie właściwości kwasów AHA i BHA, ale nie powoduje efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania i zaczerwienienia skóry. Kwas laktobionowy ma działanie przeciwzapalne, dodatkowo ma silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia, a także wzmacniające barierę skóry. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry. Kwas laktobionowy dzięki swojej budowie nie wchodzi w reakcje ze słońcem, dzięki czemu może być stosowany przez cały rok.

Więcej →


Co to jest Anti Age?

Laboratoria Estetique produkują kwas glikolowy z soku trzciny cukrowej. Jest to bardzo mała cząsteczka dzięki czemu bardzo dobrze przenika przez skórę. Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Więcej →


Na czym polega Vitamin C Peel?

To innowacyjna kompozycja dwóch składników, kwasów askorbinowego 40% i laktobionowego 10%. Kwas askorbinowy jest podstawową, biologicznie czynną postacią witaminy C. Stymuluje lepsze ukrwienie skóry, poprzez wspomaganie procesu syntezy kolagenu wpływa na jędrność i elastyczność skóry, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, rozjaśnia skórę i wpływa na spłycenie zmarszczek.

Więcej →


Co to jest Anti Acne?

Linia Anti Acne bazuje na aktywnej substancji jaką jest pochodna kwasu salicylowego. Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry, nawet do mieszków włosowych. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Peeling Anti Acne działa złuszczająco na skórę. Podczas zabiegu odczuwalne jest charakterystyczne szczypanie skóry.

Więcej →


Co to jest Amber Peel ?

Kwas hydroksybursztynowy (kwas jabłkowy) w naturze występuje w jabłkach, przeważnie niedojrzałych, a także w winogronach oraz owocach agrestu. Należy do grupy kwasów AHA. Peeling na bazie kwasu hydroksybursztynowego (jabłkowego) dostępny jest w dwóch stężeniach 10% i 20%. W niskim stężeniu działa nawilżająco i rozjaśniająco. Natomiast w wyższym stężeniu działa wygładzająco oraz zmiękcza zrogowaciały naskórek. W czasie zabiegu produktami linii Amber Peel klient może odczuwać intensywne szczypanie i swędzenie, które wraz z upływem czasu staje się coraz słabsze. Kwas jabłkowy pomimo mocnych odczuć nie powinien powodować złuszczania naskórka. Produkty z linii Amber Peel są przeznaczone są do pielęgnacji całorocznej, również latem.

Więcej →

 

Zabiegi kwasami Natinuel: Peeling Migdałowy

Peeling kwasem migdałowym daje efekt widocznej poprawy płytkich zmarszczek, rozjaśnienia nieregularnych przebarwień powierzchownych oraz pozapalnych, a ze względu na bakteriobójcze właściwości, kwas migdałowy używany jest do skóry z trądzikiem pospolitym z obecnością zaskórników i krost zapalnych. Dla uzyskania znacznie lepszych efektów proponujemy Państwu połączenie peelingu chemicznego z zabiegiem mikrodermabrazji. Zabieg najlepiej wykonywać w serii ok. pięciu zabiegów w odstępach dwu tygodniowych. 

Więcej →