foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ekskluzywny upominek Gabinetu Best Beauty to pomysł na oryginalny i atrakcyjny prezent. Podaruj relaks, odprężenie i prawdziwą przyjemność w naszym wyjątkowym Gabinecie Kosmetycznym. Jest to niepowtarzalny prezent dla Bliskiej Ci Osoby.Więcej

 

Dla tych wszystkich, dla których mocną stroną jest gimnastyka bierna, polecamy kąpiele w podczerwieni w zestawieniu z masażami odchudzającymi i uzupełniająco lub naprzemiennie zabiegami wyszczuplającymi (kawiorowy z kompleksem Liporedux), a także lub przede wszystkim zabiegami na cellulologii.

Z zabiegów wyszczuplających polecamy zabieg kawiorowy Clarena z kompleksem LIPO-redux oraz algi żelowe. Zabiegi wyszczuplające firmy Clarena są wyjątkowo skuteczne stosunkowo niedrogie i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród pań.

Zabieg kawiorowy

Zastosowany termoaktywny żel kawiorowy modelujący sylwetkę oraz niwelujący „pomarańczową skórkę". Ponadto przyspiesza procesy detoksykacji i dotlenienia skóry, ułatwiając przenikanie substancji aktywnych. Liporeduks rozkłada tkankę tłuszczową, kofeina i ekstrakt z alg pobudzają metabolizm, wspomagają procesy oczyszczania. Natomiast wyciąg z kawioru odżywia i nawilża wyrównując strukturę skóry.

Kawiorowy całe ciało lub 1 wybrana partia.

Zabieg kawiorowy wyszczupla i modeluje sylwetkę. Redukuje cellulit oraz zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej. Ponadto oczyszcza i pobudza metabolizm, odżywia i wyrównuje strukturę skóry.

Zabieg kawiorowy wykonujemy na całym ciele (miejsca objęte cellulitem) lub na wybranej partii; według potrzeb klientki.

W skład zabiegu wchodzi:

Złuszczanie morskim peelingiem solnym + wmasowanie lub wprowadzenie kawiorowego eliksiru do ciała + zaaplikowanie kawiorowego żelu do ciała + na zakończenie wmasowanie kawiorowego musu do ciała

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy złuszczaniem naskórka morskim peelingiem solnym, który przygotowuje skórę do kuracji wyszczuplających i antycellulitowych. Kryształki soli w połączeniu z masłem Shea pobudzają krążenie krwi, detoksykują i łagodzą okołomieszkowe stany zapalne. Po peelingu skóra zostaje gładka i optymalnie przygotowana do zabiegu.

Po takim przygotowaniu skóry aplikujemy i dokładnie wmasowujemy kawiorowy eliksir do ciała, który silnie stymuluje modelowanie sylwetki. Na serum nakładamy kawiorowy żel do ciała, który ułatwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Całe ciało lub wybraną partię zawijamy folią zabiegową, klientkę przykrywany kocem. Po 30 minutach zdejmujemy folię i zmywamy resztki preparatu przy użyciu chusty zabiegowej.

Na zakończenie zabiegu nanosimy kawiorowy mus do ciała i wmasowujemy do wchłonięcia.

Do pielęgnacji w domu zalecamy morski Peeling solny i kawiorowy mus do ciała, które można zakupić w salonie.

  Algi żelowe

Żelowe algi na ciało działają wyszczuplająco i modelująco sylwetkę. Produkt bogaty w jod i sole mineralne pobudza metabolizm tłuszczów, usprawnia pracę układu limfatycznego skutecznie zmniejszając cellulit. Dodatkowo zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E, które wspierają syntezę kolagenu , poprawiając napięcie skóry.

Zabieg na ciało przy użyciu alg żelowych redukuje rozstępy, poprawia napięcie i elastyczność skóry, jak również doskonale modeluje sylwetkę.

Zabieg przy użyciu alg żelowych wykonujemy na całym ciele (miejsca objęte cellulitem) lub na wybranej partii; według potrzeb klientki.

W skład zabiegu wchodzi:

Złuszczanie morskim peelingiem solnym + wmasowanie kolagenowego serum do ciała + zaaplikowanie alg żelowych + na zakończenie wmasowanie kremu modelującego sylwetkę

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy złuszczaniem naskórka morskim peelingiem solnym, który przygotowuje skórę do kuracji wyszczuplających i antycellulitowych. Kryształki soli w połączeniu z masłem Shea pobudzają krążenie krwi, detoksykują i łagodzą okołomieszkowe stany zapalne. Po peelingu skóra zostaje gładka i optymalnie przygotowana do zabiegu.

Po takim przygotowaniu skóry aplikujemy i dokładnie wmasowujemy kolagenowe serum do ciała, które silnie stymuluje modelowanie sylwetki. Na serum nakładamy równomiernie algi żelowe. Całe ciało lub wybraną partię zawijamy folią zabiegową, klientkę przykrywany kocem. Po 20-30 minutach zdejmujemy folię i zmywamy resztki preparatu przy użyciu chusty zabiegowej.

Na zakończenie zabiegu nanosimy modelujący krem do ciała i wmasowujemy do wchłonięcia. Krem o działaniu odżywczym, regenerującym i wygładzającym rozstępy.

Do pielęgnacji w domu zalecamy morski peeling solny, Anti Stretch Sorbet i Breast Forming Pearls, które można zakupić w salonie.